Mūsu darbinieki ir profesionāļi un praktiķi savā jomā, jo ilgus gadus strādājuši grāmatvedības pakalpojumu sfērā, kā arī strādājuši iestādēs, kuras uzrauga un īsteno valsts, ES un citu finanšu instrumentu finansētus projektus, tāpēc sadarboties ar mums ir vienkārši un ērti. Periodiski  un pēc nepieciešamības komandai tiek piesaistīti dažādu nozaru profesionāļi.

Agnese Kārkliņa – valdes locekle, grāmatvede

Iegūts bakalaura grāds LU Grāmatvedības Institūtā 5 gadu 2. līmeņa profesionālā apmācība “Ekonomists (grāmatvedība, analīze, audits)”. Papildus papildinātas zināšanas dažādos kursos, semināros, t.sk. apmācības pēc Starptautisko Finanšu Pārskata Standartu programmas, kurā iegūts Profesionālo Finanšu Menedžeru Institūta (Lielbritānija) diploms, apmācību ilgums 80 stundas, R.Tereško, SIA „MKC Vērtspapīri”. Iepriekšējā darba pieredze saistīta ar grāmatvedību un finansēm - Latvijas Sabiedrības integrācijas fondā finanšu speciāliste Finanšu kontroles nodaļā,  A/S “FFL” galvenās grāmatvedes vietniece,  SIA “Laufmaņa grāmatvedības birojs” grāmatvede, SIA “Helgers” galvenā grāmatvede.

Sīkāk variet lasīt šeit

         Dace Rudāja – grāmatvede

Uzņēmumā strādā no 2012.gada augusta. Iegūts maģistra grāds LU Ekonomikas un vadības fakultātē, bakalaura grāds Biznesa augstskolā Turība. Zināšanas regulāri papildina, apmeklējot seminārus, kursus. Darba pieredze lielos būvmateriālu tirgotāju uzņēmumos – galvenā grāmatvede SIA Bražu Māja, galvenā grāmatvede SIA Māja, strādājusi arī par pārdevēju SIA Concorde.

Tel.: 29594930

Built with Berta